„V Pieninách nielen relaxujete ale sa aj zabávate!“
„U nás zábavy a oddychu nieje nikdy málo.“
„Nechcete oddychovať; tak sa zabávajte; nechcete sa zabávať, tak relaxujte. U nás môžete zažiť oboje!“

Obrázok podujatiaNázov podujatia: Jedinečné darčekové poukážky
Kedy: 01.01.2018 - 31.12.2018
Info:

NOVÉ DARČEKOVÉ POUKÁŽKY
S VÄČŠOU MOŽNOSŤOU VÝBERU A VÄČŠÍM PRIESTOROM PRE VAŠE OSOBNÉ VENOVANIE


Nové darčekové poukážky oproti predošlým prinášajú na prednej strane ešte väčší priestor na Vaše venovanie alebo vyznanie. Zároveň predĺžite o kúsok moment prekvapenia, keďže obdarovaný si nájde svoj darček (pobyt, procedúry alebo hodnotu) až po otvorení darčekovej poukážky.

Predná strana:

Vnútro darčekovej poukážky:


jedinečné DARČEKOVÉ POUKÁŽKY s vlastným venovaním

Vám vytvoríme na mieru. Na poukážku vytlačíme text podľa Vášho želania a tým sa stane darček osobnejší, milší, vtipnejší... Je len na Vás akým  venovaním chcete potešiť svojich milovaných či blízkych.

Predná strana:

Vnútro darčekovej poukážky:

 Naša darčeková poukážka sa hodí na každú príležitosť či už ide o blahoželanie k meninám, k narodeninám, k životnému jubileu, k výročiu, k zvláštnej príležitosti počas roka alebo na uzmierenie :)

Predná strana:

Vnútro darčekovej poukážky:

 Darčekovú poukážku Vám vytvoríme v akejkoľvek hodnote (od 10 €) vhodné pre obdarovaných, ktorí si sami zvolia aké služby využijú alebo ich prekvapíte a vyberiete im niektorý z našich pobytov. Darovať môžete aj konkrétne liečebné a relaxačné procedúry alebo kozmetické procedúry.


 

Túto špeciálnu Darčekovú poukážku Vám podľa možností vieme vytvoriť aj na počkanie (platí počas pracovného týždňa, o možnostiach vytvorenia na počkanie sa informujte na recepcii DOMU ZDRAVIA alebo na recepcii DOMČEKOV.

Darčekovú poukážku si môžete objednať na:

recepcia1@kupelecks.sk (ak je darčeková poukážka vystavená na pobyt s ubytovaním v DOME ZDRAVIA, na procedúry alebo na sumu s čerpaním v DOME ZDRAVIA)

recepcia2@kupelecks.sk (ak je darčeková poukážka vystavená na pobyt s ubytovaním v kúpeľných DOMČEKOCH alebo na sumu s čerpaním v kúpeľnej REŠTAURÁCII)

Nezabudnite napísať Vaše venovanie, ktoré na danú poukážku vytlačíme.

Jedinečnú darčekovú poukážku vytvorenú podľa Vášho želania si môžete po objednávke vyzdvihnúť osobne v KÚPEĽOCH ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka:

na recepcii v DOME ZDRAVIA
na recepcii DOMČEKOV a reštaurácie
alebo Vám ju zašleme poštou po úhrade na účet.

Zadná strana poukážky obsahuje pečiatku a podpis, číslo darčekovej poukážky, dátum vystavenia.
Darčeková poukážka je platná 1 rok od dátumu vystavenia.
Všetky akcie a zľavy

Dunajec Village
059 06 Červený Kláštor 12
Slovenská republika

tel./fax : 00421-52-4822027
mobil: 00421-903 754 197
e-mail: recepcia@dunajec.sk
PROJEKTY: Skvalitnime, spríjemnime a predĺžme pobyt návštevníkom Dunajec Village zvyšovaním kvality a komplexnosti poskytovaných služieb
Modernizácia a doplnenie vybavenosti rekreačného areálu ,,DUNAJEC” - Červený Kláštor | Skvalitnenie pracovných pozíciízamestnancov spoločnosti D.J.K.,s.r.o.
© 2012 Dunajec Village | webstránky | webdesign | bajan.sk