„V Pieninách nielen relaxujete ale sa aj zabávate!“
„U nás zábavy a oddychu nieje nikdy málo.“
„Nechcete oddychovať; tak sa zabávajte; nechcete sa zabávať, tak relaxujte. U nás môžete zažiť oboje!“

Svadby a hostiny

Svadobné priestory:

Atraktívne priestory Dunajec Village sú už roky vyhľadávaným miestom na organizovanie svadieb a rôznych rodinných osláv. K dispozícii je hlavná štýlová jedáleň s kapacitou na svadobnú hostinu 80 miest, ďalšia miestnosť s kapacitou 40 miest, salóniky s kapacitou 15 miest, presklenná zimná záhrada ideálna na tanečnú zábavu. Slávnostná tabuľa je zložená z hranatých, ale i obľúbených okrúhlych stolov s výzdobou rôznych odtieňov a druhov. 

Svadobné menu:

Svadobné menu Vám zostavíme z našej širokej ponuky jedál, ale aj podľa Vašich individuálnych požiadaviek a predstáv. Menu pozostáva z aperitívu, predjedla, polievky, troch chodov a kávy a nealko nápoja. Trendom je kombinácia hlavného chodu s teplým a studeným bufetom.

Svadobný obrad:

Podľa želania Vám vieme sprostredkovať aj miesto pre Váš manželský sľub. Svoje spoločné áno si môžte povedať pri kaplnke Matky Ustavičnej Pomoci, ktorá je novinkou v areáli Dunajec Village, ktorá bola vysvätená dňa 1.7.2012.

Taktiež aj v Kostole sv. Antona Pustovníka, ktorý sa nachádza v areáli Národnej kultúrnej pamiatky – Kláštora kartuziánov v Červenom Kláštore, alebo za účasti matrikára pod šírim nebom na nádvorí tohto Kláštora, či priamo v areáli Dunajec Village.

Dunajec Village
059 06 Červený Kláštor 12
Slovenská republika

tel./fax : 00421-52-4822027
mobil: 00421-903 754 197
e-mail: recepcia@dunajec.sk
PROJEKTY: Skvalitnime, spríjemnime a predĺžme pobyt návštevníkom Dunajec Village zvyšovaním kvality a komplexnosti poskytovaných služieb
Modernizácia a doplnenie vybavenosti rekreačného areálu ,,DUNAJEC” - Červený Kláštor | Skvalitnenie pracovných pozíciízamestnancov spoločnosti D.J.K.,s.r.o.
© 2012 Dunajec Village | webstránky | webdesign | bajan.sk