„V Pieninách nielen relaxujete ale sa aj zabávate!“
„U nás zábavy a oddychu nieje nikdy málo.“
„Nechcete oddychovať; tak sa zabávajte; nechcete sa zabávať, tak relaxujte. U nás môžete zažiť oboje!“

Ubytovanie

KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka sú situované v atraktívnom prostredí Pieninského národného parku. Kúpeľné DOMČEKY sú obkolesené čistou prírodou, ktorá ponúka návštevníkom na obdiv svoje bohatstva, poskytuje čistý vzduch a pokoj. V areáli je hosťom k dispozícii 18 domčekov dvoch rôznych kategórií: Kúpeľný DOMČEK (15 domčekov) a Poschodové domčeky (3 domčeky). V rámci typu kúpeľný DOMČEK je jeden bezbariérový.

  

Kúpeľný DOMČEK

Vychutnajte si maximálnu pohodu v domčekoch, ktoré zahŕňajú ubytovanie vyššieho štandardu v dvoch dvojlôžkových izbách a v jednej spoločnej miestnosti. K vybaveniu patrí chladnička, rýchlovarná kanvica, TV, telefón a sociálne zariadenie.

         


Poschodový domček

Domček s kapacitou 5 - 7 osôb, kde 5 pevných lôžok sa nachádza na poschodí, v dolnej časti domčeka sa nachádza sociálne zariadenie a spoločná miestnosť s gaučom.

Kúpeľný DOM ZDRAVIA

    

Dunajec Village
059 06 Červený Kláštor 12
Slovenská republika

tel./fax : 00421-52-4822027
mobil: 00421-903 754 197
e-mail: recepcia@dunajec.sk
PROJEKTY: Skvalitnime, spríjemnime a predĺžme pobyt návštevníkom Dunajec Village zvyšovaním kvality a komplexnosti poskytovaných služieb
Modernizácia a doplnenie vybavenosti rekreačného areálu ,,DUNAJEC” - Červený Kláštor | Skvalitnenie pracovných pozíciízamestnancov spoločnosti D.J.K.,s.r.o.
© 2012 Dunajec Village | webstránky | webdesign | bajan.sk