„V Pieninách nielen relaxujete ale sa aj zabávate!“
„U nás zábavy a oddychu nieje nikdy málo.“
„Nechcete oddychovať; tak sa zabávajte; nechcete sa zabávať, tak relaxujte. U nás môžete zažiť oboje!“

O nás

Dunajec Village sa nachádza v obci Červený Kláštor v severovýchodnej časti Slovenska. Zavítajte k nám do pokojného prostredia Zamaguria, severovýchodne od Vysokých Tatier (cca 50 km) pod dominantu „Troch Korún“ v prekrásnom prostredí Pieninského národného parku. Územie Zamaguria patrí medzi významné turistické oblasti Slovenska na severnom Spiši a vyniká neobyčajnými prírodnými krásami, bralnatými hrebeňmi, bohatou faunou a flórou. Región ponúka zachovanú ľudovú architektúru, historické i kultúrne pamiatky typický folklór, liečivé pramene a mnoho možností turistiky, cykloturistiky a aktívneho trávenia voľného času v prírode.

Rekreačné zariadenie Dunajec Village je vhodným miestom pre individuálnych hostí rovnako aj pre organizované skupiny ľudí. Poskytuje rekreačno-relaxačné služby a vzhľadom na  svoju polohu a kapacitu cca 100 lôžok je ideálnym miestom aj pre organizáciu rôznych akcií a podujatí. Súčasťou areálu je veľký amfiteáter so zastrešeným pódiom, krytá koliba s kotlíkom a grilom a futbalové ihrisko. 

Z NAŠEJ PONUKY

Videoprezentácia Rekreačného zariadenia DUNAJEC VILLAGE

Videoprezentácia Rekreačného zariadenia DUNAJEC VILLAGE a okolia v zime

Dunajec Village
059 06 Červený Kláštor 12
Slovenská republika

tel./fax : 00421-52-4822027
mobil: 00421-903 754 197
e-mail: recepcia@dunajec.sk
PROJEKTY: Skvalitnime, spríjemnime a predĺžme pobyt návštevníkom Dunajec Village zvyšovaním kvality a komplexnosti poskytovaných služieb
Modernizácia a doplnenie vybavenosti rekreačného areálu ,,DUNAJEC” - Červený Kláštor | Skvalitnenie pracovných pozíciízamestnancov spoločnosti D.J.K.,s.r.o.
© 2012 Dunajec Village | webstránky | webdesign | bajan.sk